Nasze żurawie

Nasza firma wykorzystuje bogate doświadczenie oraz doskonałe zaplecze technologiczne, oferując Państwu usługi dźwigowe z pełną obsługą operatorską na terenie całego kraju, a w szczególności w województwie dolnośląskim.

Dysponujemy maszynami renomowanych producentów, takich jak Liebherr, Krupp, Coles czy ADK, które od wielu lat produkują rozwiązania zarówno dla branży budowlanej, przemysłowej, jak i rolniczej. Dzięki korzystaniu tylko i wyłącznie z markowych, sprawdzonych i wysokiej jakości rozwiązań spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.


Cechy naszych żurawi:

  • ogromna różnorodność w zakresie udźwigów i maksymalnej wysokości pracy,
  • doskonała zwrotność,
  • kompaktowość oraz łatwe kierowanie,
  • skuteczna praca zarówno na drogach, jak i trudniejszych terenach,
  • uniwersalność zastosowania i możliwość wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych prac.

Oferta dźwigów:

ADK 125 13 T Liebherr 100 T Liebherr 90 T Liebherr 90 T Liebherr 70 T Liebherr 70 T
Liebherr 55 T Liebherr 55 T Liebherr 50 T Liebherr 50 T Krupp 45 T Krupp 45 T
Liebherr 40 T Liebherr 40 T Liebherr 35 T Liebherr 35 T Liebherr 30 T Liebherr 30 T
Krupp 25 T Krupp 25 T Coles 20 T Coles 20 T

Oferujemy Państwu innowacyjne technologie prosto od najlepszych producentów, które przeznaczone są do jazdy szosowo-terenowej i doskonale sprawdzają się w zróżnicowanych pracach budowlanych.

Podejmujemy się trudnych zleceń, a profil naszych działań zawsze dostosowujemy w pełni do indywidualnych potrzeb Klienta. Wykonujemy specjalistyczne prace budowlane i transportowe, które ze względu na doskonałe zaplecze techniczne i duże doświadczenie naszych pracowników, przebiegają sprawnie i skutecznie.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi operatorami, którzy doskonale panują nad żurawiami i wykonują swoje zadania zgodnie z oczekiwaniami każdego z Państwa.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.